Mayeri All-Care tabletes trauku mazgājamai mašīnai 40gab (6/504)

Mayeri All-Care tabletes trauku mazgājamai mašīnai 40gab (6/504)

Artikuls Cena ar PVN Daudzums
M814 11.06 EUR

Lietojot tabletes, trauku mazgāšana ir ļoti efektīga - nav nepieciešams papildus izmantot skalošanas līdzekli vai īpašu sāli. Tabletēm ir piešķirts ekomarķējums, un tās efektīgi darbojas arī zemās temperatūrās. Katra tablete ir iepakota ūdenī šķīstošā folijā - ērti lietot! Satur mazgāšanas līdzekli, skalošanas līdzekli, ūdens mīkstinātāju, aizsardzība stiklam un sāli. Želeja rūpīgi attīra traukus un izšķīdina ēdiena paliekas. Skalošanas līdzeklis novērš ūdens traipu veidošanos un piešķir traukiem briljanta mirdzumu.Ūdens mīkstinātājs aizsargā trauku mazgājamo mašīnu no kaļķakmens veidošanās. Stikla aizsardzības līdzeklis novērš traipu un svītru veidošanos uz stikla traukiem un galda piederumiem. Nesatur fosfātus. Kartona iepakojuma sastāvā ir ≥80% reciklētu materiālu. 
Lietošana: ievietojiet ar plēvi pārklāto tableti tam paredzētajā trauku mazgājamās mašīnas nodalījumā. Ja mazgāšanai izmantojamais ūdens ir ļoti ciets, lietojiet papildus skalošanas līdzekli un sāli.  
Sastāvs: 5-15% balinātājs uz skābekļa bāzes, <5% nejonu virsmaktīvās vielas, polikarboksilāti, fermenti. 
Produktam ir piešķirts ES ekomarķējums Ecolabel
Tabletēm ir piešķirts ekomarķējums, un tās efektīvi darbojas arī zemā temperatūrā. Izmantojiet mazgāšanai zemas temperatūras, piepildiet trauku mazgājamo mašīnu pilnu ar traukiem un nepārsniedziet ieteikto mazgāšanas līdzekļa devu. Tādējādi pazemināsies elektroenerģijas un ūdens patēriņs, kā arī samazināsies ūdens piesārņojums.