Par SIA Mayeri Professional

SIA Mayeri Professional ir uzņēmums kurš darbojas higiēnas preču, sadzīves un profesionālo tīrīšanas līdzekļu, uzkopšanas inventāra tirdzniecības jomā Latvijā kopš 2004.gada. Uzņēmuma darbības laikā esam spējuši pielāgoties tirgus prasībām, kā arī augošajām preču kvalitātes prasībām, nodrošinot katram klientam visu nepieciešamo tīras vides radīšanai.

Galvenie mūsu produkti ir jau plaši pazīstamie produkti ar Mayeri zīmolu, kas savukārt iedalās trīs preču grupu līnijās: Mayeri Sensitive – kas ir produkti bez alergēniem, piemēroti alerģiskiem cilvēkiem ar jutīgu ādu un ģimenēm ar maziem bērniem. Otra preču līnija ir Mayeri All-Care, kas piemērota ikvienai mājsaimniecībai. Un trešā ir profesionālo tīrīšanas līdzekļu līnija.

Mūsu mātes uzņēmums Mayeri Industries, kas atrodas Igaunijā, ir lielākais mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu ražotājs Baltijas valstīs.  

Mayeri saknes aizsākās 1889. gadā, kad Baltijas vācietis Richards Mayers Igaunijā dibināja pirmo ķīmisko rūpnīcu Baltijas valstīs. Produktu izstrādes process iedvesmojas no dabas, un mēs novērtējam darbības, kas ir līdzsvarā ar dabu.

Mayeri uzņēmējdarbības filozofija ir ražot mazgāšanas, tīrīšanas un higiēnas produktus, kas ir efektīvi, bet droši cilvēkiem un videi. Mayeri produkti ir dabai draudzīgi, nekaitīgi cilvēkiem un dzīvniekiem, un tie ir saudzīgi audumiem un tīrāmajām virsmām, taču tajā pašā laikā tie ir efektīvi.  Mēs uzskatām, ka mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus var ražot, negatīvi neietekmējot dabisko vidi. Arī produktiem ir jābūt minimālai ietekmei uz vidi to patēriņa un aprites fāzēs.

Šobrīd varam teikt, ka Mayeri produkti tiek ražoti izmantojot 100% zaļu enerģiju. Siltumenerģija ir bioenerģija, ko ražo katlu mājā, kura tika uzbūvēta 2014. gadā. Katlu māju kurina ar kokskaidām, kas iegūtas no vietējiem uzņēmumiem. Salīdzinot ar fosilo kurināmo, bioenerģijas izmantošana ievērojami samazina CO2 emisijas, jo, izmantojot bioenerģiju, CO2 emisijas tiek uzskatītas par neeksistējošām.

Elektroenerģiju piegādā 2017. gadā izveidots 200kW saules paneļu parks 1 ha platībā ar 80 saules paneļiem, kas pilnībā aptver uzņēmuma vispārējo elektroenerģijas nepieciešamību. Rūpnīcā ir atkritumu uzglabātava – ražošanā radušos atkritumus pēc iespējas vairāk šķiro un vai nu saspiež vai pārstrādā otreizējai izmantošanai, lai samazinātu transportēšanu. PET materiālu pudeles rūpnīcā ražojam paši, lai samazinātu transporta radīto vides piesārņojumu. Mēs arī izmantojam uzpildīšanas iepakojumus, lai samazinātu izlietoto iepakojumu nonākšanu vidē. Cik iespējams, Mayeri dod priekšroku iepakojumam, kas izgatavots no pārstrādātiem materiāliem. Piemēram, kartona kārbas veļas pulveriem tiek pilnībā izgatavotas no pārstrādātiem materiāliem.

Liela daļa produktu atbilst ES ekomarķējuma kritērijiem un tiem ir attiecīgi sertifikāti.

Papildus Mayeri produktiem piedāvājam arī citu atzītu ražotāju higiēnas preces un tīrīšanas līdzekļus profesionāļiem un mājsaimniecībām.